Blog

Döküm Tekerlek Nedir ve Nerede Kullanılır?

02 Şubat 2024
Döküm Tekerlek Nedir ve Nerede Kullanılır?

Döküm tekerlek, tekerlek modelleri arasında dayanıklılığı en yüksek olan ve çok yüksek performans sunan tekerlek modelidir. Genelde ağır sanayi pazarında kullanılan döküm tekerlek ağır yüklerin çok daha kolay ve hızlı bir şekilde hareket edebilmesini sağlar.

Masa Tekerleği İle Ofisinizi Kullanışlı Hale Getirin

04 Ocak 2024
Masa Tekerleği İle Ofisinizi Kullanışlı Hale Getirin

Ofisler günümüzde sadece işlerin yürütüldüğü birer alan olmanın dışında verimli, dinamik ve enerjik çalışma şartlarının da sunulduğu çok daha zevkli, kullanışlı ve konforlu yerlere dönüştü. Bu durum karşısında ofis dekorasyonu ve mobilya seçimi çok daha önemli bir hal aldı.

Mobilya Tekerleği Nerelerde Kullanılır?

11 Aralık 2023
Mobilya Tekerleği Nerelerde Kullanılır?

Mobilya tekerlekleri mobilyaların rahat hareket edebilmesi için mobilyaların altlarına monte edilen tekerleklerdir. Bu tekerlekler sadece mobilyaların kolay hareket edebilmesinin yanı sıra mobilyalara şıklık ve pratiklik de katar. Mobilyaların tarzlarına göre tekerleklerin modern, şık, vintage vb. gibi birçok çeşidi bulunur.

Pazar Arabası Tekeri Nereden Satın Alınır?

02 Ekim 2023
Pazar Arabası Tekeri Nereden Satın Alınır?

Pazar arabası tekeri, pazar arabalarının altına takılan, genellikle plastik veya kauçuk kaplı, hafif ve dayanıklı bir tekerlek modeli olduğundan bu teker, pazar alışverişlerinde kolaylık sağlar. Pazar arabası tekeri genellikle döner teker veya frenli teker olur. Pazar arabası tekerinin çapı ortalama 10-15 cm arasında değişiklik göstermektedir. Yapı marketler veya online siteler gibi yerlerden pazar arabası tekerlerine bakabilir veye diğer teker modeller için de (sarhoş teker gibi) alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Pazar arabası teker modellerine TekerTeker’den ulaşabilirsiniz.

Bilyalı Tekerlek Modelleri Nelerdir?

02 Ekim 2023
Bilyalı Tekerlek Modelleri Nelerdir?

Bilyalı tekerlek, tekerleğin içinde bulunan bilyeler sayesinde daha az sürtünme ile daha rahat dönmesini sağlayan bir tekerlek türüdür. Bu tür teker modellerini özellikle ofis ortamlarında kullanmak oldukça kullanışlı olacaktır. Sandalyenin altına bilyalı teker takarak, çalışma esnasında sandalyeyi rahat bir şekilde kaydırabilir ve oturma pozisyonunuzu rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Bilyalı tekerlekler, ağır yük taşıma araçlarında sıkça kullanılır. Örneğin, pazar arabası, sehpa gibi araçlarda bilyalı tekerlek görebilirsiniz.

Ağır Yük Tekerleği Nasıl Değiştirilir?

02 Ekim 2023
Ağır Yük Tekerleği Nasıl Değiştirilir?

Ağır yük tekeri ile yapabileceğiniz her bir dekorasyon, evinizde veya iş yerinizde daha farklı bir hava katacaktır. Örneğin, eski bir sandığı ağır yük teker kullanarak eviniz için sehpaya çevirebilirsiniz. Bu sayede tekerlek ile yaşamınızı daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

35 cm Tekerlek Modelleri Nereden Bulunur?

02 Ekim 2023
35 cm Tekerlek Modelleri Nereden Bulunur?

35 cm tekerlek modelleri, genellikle el arabası, transpalet, pazar arabası gibi ağır yük taşıma işlemlerinde kullanılan, dayanıklı ve pratik bir tekerlek çeşididir. 35 cm tekerlek modelleri, çeşitli malzeme, renk ve tasarımlarda üretilmektedir. 35 cm tekerlek modelleri için online siteler veya yapı marketleri tercih edebilirsiniz.

2023 Yılında En Çok Satan Teker Modelleri Neler?

02 Ekim 2023
2023 Yılında En Çok Satan Teker Modelleri Neler?

Tekerlek, hareketli araç veya eşyaların altına takılan, dönen bir silindir şeklindeki parça olarak geçmektedir. Tekerlek, hareketi kolaylaştırır, sürtünmeyi azaltır ve yükü dağıtır. Tekerlek, farklı amaçlar için farklı malzeme, boyut, şekil, tasarımlarda ve ihtiyaçlara yönelik üretilmektedir. 2023 yılında Türkiye’de en çok satan teker modeller ise pazar arabası tekeri, transpalet teker ve el arabası tekeridir.

Yatak Odası Mobilyaları Neler?

29 Eylül 2023
Yatak Odası Mobilyaları Neler?

Yatak odası, evdeki en kişisel ve özel alanlardan biridir. Bu alanda rahatlamak, dinlenmek ve
kendinizi iyi hissetmek istersiniz. Yatak odası mobilyaları, hem estetik hem de işlevsel
açıdan doğru dengenin yakalanması gereken parçalardır. İdeal bir yatak odası düzeni ve
mobilya seçimi, sadece konforunuzu değil aynı zamanda evinizin genel estetiğini de yansıtır.

Sehpa Tekerleği Nasıl Özelleştirilir?

29 Eylül 2023
Sehpa Tekerleği Nasıl Özelleştirilir?

Sehpalar, hem işlevsel hem de dekoratif olarak ev ve ofislerde önemli bir rol oynamaktadır.
Sehpa tekerlek modelleri hem bu mobilyaların taşınabilirliğini artırmanın yanı sıra estetik
açıdan da farklılık yaratabilir. Sehpa tekerlek modelleri ile mobilyalarınıza kendi kişisel
dokunuşunuzu katabilirsiniz. Tarzınıza uygun tekerlekleri seçerek, renk ve detaylarla
oynamak suretiyle, sıradan bir sehpayı unutulmaz bir mobilya parçasına dönüştürebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6

Teker Teker bünyesinde bulundurduğu birçok farklı tekerlek çeşidi sayesinde kullanıcılara işlevsellik ve şıklığı bir arada yaşatmaktadır. Tekerlek modelleri; mobilya, sanayi ve yedek tekerleği olmak üzere üç ana çeşide ayrılmaktadır. Masa, sandalye, sehpa ve dekoratif amaçlı mobilya tekerlek seçenekleri bulunmaktadır. Sanayi tekerlekleri farklı materyallerden yapılmış modeller ve el arabası gibi araçlarda kullanılan modeller içermektedir. Yedek tekerlek modelleri ise mobilya ve sanayi  tekerlerine yardımcı ek parçalar içermektedir.

Tekerlek Modellerinin Özellikleri

Her tekerlek çeşidinin kullanıcıya sağladığı çeşitli avantajlar ve sahip olduğu özellikler bulunmaktadır. Mobilyaların üzerine monte edilen tekerlek çeşitleri sayesinde eşyaların kolay bir şekilde taşınmasına ve dar mekanlarda yerden tasarruf edilmesi gibi birçok farklı konuda yardımcı olmaktadır. Eşyanın ağırlığına bağlı olarak farklı mobilya tekerleği modelleri kullanılmalıdır. Tekerlek modelleri arasında seçim yaparken taşıma kapasitesi, hangi materyallerden üretildiği, hacmi monte edileceği alana uygunluğu öncesinden belirlenmesi gereken önemli bir konudur. İşlevsellik açısından tekerlekler tercih edecek kişiye birçok konuda kolaylık sağladığı gibi görsel açıdan da kullanıldığı her yerde tarz bir görünüm yaratabilecek etkiye sahiptir. Teker Teker, birçok farklı renk, biçim ve dokuda tasarlanmış tekerlek modelleri sayesinde dekorasyon açısından şık bir görünüm oluşturulabilir. Dayanıklı ve sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar yıpranmadan kullanılabilir.

Teker Teker Blog

Tekerleklerle ilgili daha geniş bilgilere ulaşabilmek için Teker Teker blog sayfası ziyaret edilebilir. Blog sayfası, tekerlek modelleri ve genel özellikleri hakkında farklı detaylar öğrenme imkanı sunmaktadır. Mobilya tekerleği, dekoratif tekerleği, sanayi ve yedek tekerleklerin çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Ek olarak tekerleklerin nerede ve nasıl doğru bir şekilde kullanılacağı gibi birçok farklı sorunun yanıtını içermektedir. Tekerleklerin işlevsel yapısı haricinde estetik açıdan nasıl dekorasyon ürünü ola
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.