Teslimat Koşulları

Perakende siparişleriniz çoğunlukla 1 iş günü, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir, toptan miktarlarda verdiğiniz siparişlerin hazırlık süresi 7 iş gününü bulabilmektedir. Depo çalışması, stok sayımı ve kampanya dönemlerinde oluşan yoğunluklar nedeniyle nadiren de olsa siparişlerin kargoya teslim edilmesinde gecikmeler yaşanabilir. Eğer siparişiniz 3 iş günü içerisinde hazırlanamayacaksa veya sipariş verdiğiniz ürün herhangi bir nedenden ötürü stoklarımızda tükenmiş ise sizinle irtibat kurulacak ve teslimatın yapılacağı yeni tarih tarafınıza bildirilecektir.

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'İletişim' sayfamızdan sipariş numaranızı içeren ve durumu anlatan bir eposta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede konuyla ilgili cevap verilecektir. Dilerseniz 0850 302 72 72 no’lu telefondan 09:00 - 18:00 saatleri arasında çalışan yetkilimizle görüşebilirsiniz. Koli/paketinizi açtıktan sonra siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik olduğunu görürseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Eksik gönderi bildirimleriniz gerekli incelemeler neticesinde en kısa sürede çözülmektedir.

Size teslim edilen paketin içinden ürünün hasarlı, ezik veya eksik çıkması durumunda;

Durumu teslimat sırasında fark ediyorsanız paketi teslim almayınız ve kargo teslim tutanağında durumu belirterek ürünü kargo görevlisine iade ederek bizimle irtibat kurunuz. Durumu teslimattan sonra fark ettiyseniz, ürünün ve kolinin fotoğraflarını çekmeniz ve boş bir A4 kağıda durumu detaylıca anlatan bir tutanak hazırlamanız gerekmektedir. Tutanakta sipariş ve fatura numarası ile birlikte ad-soyad ve imza da yer almalıdır. Tutanağı fotoğraflar ile birlikte tarafımıza posta yoluyla göndermeniz ve 0850 302 72 72 numaralı telefonumuzdan bizi arayıp durumu anlatmanız gerekmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.