Müşteri Hizmetleri

Kargo ve Ulaştırma


Siparişleriniz için seçebileceğiniz 2 farklı ulaştırma yöntemi vardır; İstanbul içine teslimat yapılacaksa tekerteker.com 'un kendi araçları ile yapılan yöntemi seçebilirsiniz, ikinci ulaştırma yöntemi ise kargodur. Sipariş aşamalarında hangi ulaştırma yöntemi sizin için uygunda o yöntemi seçebilirsiniz.

İstanbul içi sevkiyatlarımız günlük olarak tekerteker.com 'un kendi arçalarıyla yapılmaktadır. İstisna olarak Şile, Beykoz, Adalar, Arnavutköy, Sarıyer, Çatalca, Silivri gibi uzak ilçelerde sevkiyatlar 10 gün aralıklarla yapılmaktadır.

Siparişiniz, size ya da gösterdiğiniz kişiye, kimlik ibrazı ve imza karşılığında teslim edilecektir. Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi görmek isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında fotoğraflı kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Siparişinizi kargo görevlisinin yanında açmanız ve kontrol etmeniz, herhangi bir yanlışlık, hasar veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçerek ve kargo teslim tutanağını uygun şekilde doldurarak paketi teslim almayı reddetmeniz önerilmektedir.

Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.