Müşteri Hizmetleri

Sipariş Süreci

 

tekerteker.com 'da yer alan tüm ürünler, sitede aksi belirtilmiş olmadıkça 3 iş günü içinde stoktan sevk edilmektedir. Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. tekerteker.com ilgili birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Resmi tatil günlerinde kargo firmalarının sevkiyat yapmaması nedeniyle, bu tarihlerde verilen siparişler, resmi tatilden sonraki iş günlerinden itibaren kargoya teslim edilir.
Eğer kargo firması ile teslimatı seçtiyseniz 
tekerteker.com ‘un ürünlerin teslimi ile ilgili sorumluluğu, ürünlerin kargo firmasına teslimi ile sonlanmış olur, kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden tekerteker.com mesul değildir.

Siparişinizin durumunu eğer üyeyseniz 'Benim Sayfam' başlığı altında yer alan 'Siparişlerim' sayfasında görebilirsiniz. Üye değilseniz 'Sipariş Takibi' linkine tıklayarak siparişinizi görüntüleyebilirsiniz.
'Sipariş hazırlanıyor' ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu; "Kargoya verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan seçmiş olduğunuz kargo firmasına verildiğini ifade eder. Siparişin kargoya verilmesinden sonraki süreci ise, tercih etmiş olduğunuz kargo şirketinden takip edebilirsiniz.

Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.