Müşteri Hizmetleri

Site Güvenliği


Kişisel bilgileri, ister şahsen ister telefonla isterse internet üzerinden paylaşırken her zaman risk bulunduğunu ve hiçbir teknoloji sisteminin tamamen güvenli ya da dış müdahale korumalı olmadığını kabul etmektesiniz.

tekerteker.com olarak, kişisel bilgilerinizi korumak ve hatalı kullanıma ilişkin riskleri önlemek veya asgariye indirmek adına gerekli tedbirleri almaktayız. Hassas şifreleme teknolojisi ise bunlardan biridir.
S
istemimizde kişiler bilgilerinizi girdiğiniz her sayfa, sipariş ve ödeme işlemleri sayfaları SSL güvenlik protokolleri uygulanarak şifrelenmektedir. Bu sayede tarayıcınız vasıtasi ile gönderdiğiniz hiçbir kişisel veriniz 3. şahıslar tarafından görüntülenemez.
Alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sistemimizde görüntülenememektedir ve kredi kartınızı tahsis ettiğiniz banka harici hiç bir kişi tarafından erişilememektedir.

Veli veya yasal temsilci izni olmadan 18 yaşın altındaki şahıslar tarafından bizlere bilgi sunulamaz. Sunulduğu takdirde sorumluluk tekerteker.com’a ait değildir.

tekerteker.com, dilediği zaman, bildirimde bulunmadan bu Kullanım Koşulları, Gizlilik veya Güvenlik ilkelerini tek taraflı olarak değiştirebilir; bu siteye ya da bu sayfalara erişimi değiştirebilir ya da kaldırabilir.

Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.